ŞİMDİ SIRA SİZDE
YENİ KARİYERİNE İLK ADIMINI AT
Sektöre Yön Veren Deneyimimiz

Dinç Grup İnsan Kaynakları Firması Bütünleşik İnsan Kaynakları Çözümü ile Türkiye’nin 7 bölgesinde 4 ana faaliyet alanımız olan İşe Alım, Bordro Hizmetleri, Esnek İşgücü ve Eğitim, Danışmanlık hizmetleriyle sektör ayırt etmeksizin, yerli yabancı firmalara, Uzman, tecrübeli, dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir. Dinç Grup insan kaynakları İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda aradığınız tüm alternatifleri size sunan iş ortağınızdır.

Genel başvurular, aday veritabanımızda kayıt altına alınacaktır. Başvurunuzda çalışmak istediğiniz alanı ve ili belirtmenizi rica ederiz. Sitemiz üzerinden bu ilana yaptığınız başvuru yeterli olup, ayrıca e-posta ve/veya faks yolu ile başvuruda bulunmanız gerekmemektedir.

Şirketimizin ihtiyaçları doğrultusunda niteliklerinize uygun bir pozisyon oluştuğu takdirde sizinle temasa geçileceğini bildirir; şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Özgeçmişinizi insankaynaklari@dincgrup.net adresine iletebilirsiniz. Başvurunuz, Dinç Grup İnsan Kaynakları tarafından görüntülenebilecektir.